pozadi
pozadi
ONE WORLD IN ONE WORD       VŠE V JEDNOM SLOVĚ ONE WORLD IN ONE WORD       VŠE V JEDNOM SLOVĚ ONE WORLD IN ONE WORD       VŠE V JEDNOM SLOVĚ
pozadi
Servis logo
staráme se o vaše okolí staráme se o vaše okolí staráme se o vaše okolí staráme se o vaše okolí staráme se o vaše okolí staráme se o vaše okolí

PŘEDSTAVENÍ SERVICE

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost, která vznikla v roce 2013 jako reakce na potřebu zastřešit široké portfolio služeb našich stávajících společností pod jednu hlavičku skupiny DIVERSE. DIVERSE Service s.r.o. působí na celém území ČR a nabízí našim zákazníkům služby v oblasti facility managementu v bytových, obchodních, administrativních i průmyslových objektech v pěti hlavních segmentech činností:

Díky našemu odbornému týmu a našim stálým partnerům Vám vždy nabídneme řešení Vašich potřeb na míru s osobním a férovým přístupem s ohledem na co nejvyšší efektivitu a optimalizaci nákladů na provoz budovy, zatímco vy získáte víc času na Vaše podnikání nebo záliby.

Naše služby
Diverse Develop Společnost DIVERSE Develop s.r.o. se pohybuje v oblastech tvorby a realizací vlastních developerských projektů a pozemního stavitelství všech rozsahů pro jiné investory či generální dodavatele. Nabízí tedy 3 základní oblasti činnosti:
Diverse Develop
logo  bottom

Copyright © Diverse Develop, s.r.o. 2014